snowguide
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


snowguide για τα βουνα,τα χιονοδρομικα και εναλλακτικος τουρισμος στη φυση
 
HomeLatest imagesRegisterLog in
www.snowguide.gr

 

 ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! )

Go down 
+6
StavRos
acid_odd
vasia
G.ROCK
ski
tirol
10 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
puppy
newbie
newbie



Posts : 47
Join date : 2009-10-22

ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! )   ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 I_icon_minitimeTue Nov 10 2009, 15:03

tirol μην ακους κανενα!!!σκι και παλι σκι...παιρνεις τις φωκιες σου και ανεβαινεις οπου γουσταρεις!!!τι σανιδια να κουβαλας τωρα και κουραφεξαλα...
Back to top Go down
tirol
vip
vip
tirol


Posts : 562
Join date : 2009-10-04
Location : Zografou

ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! )   ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 I_icon_minitimeTue Nov 10 2009, 15:07

puppy wrote:
tirol μην ακους κανενα!!!σκι και παλι σκι...παιρνεις τις φωκιες σου και ανεβαινεις οπου γουσταρεις!!!τι σανιδια να κουβαλας τωρα και κουραφεξαλα...

σωστά puppy! για να δούμε τι μπορούν να κάνουν Σμόλικα... Rolling Eyes








lol! lol lol
Back to top Go down
ski
vip
vip
ski


Posts : 1592
Join date : 2009-10-04
Location : νεα σμυρνη

ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! )   ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 I_icon_minitimeTue Nov 10 2009, 15:11

κατσε το βρηκα!καπου εδω εχω το κουμπακι που λεει ban this user!!!
χαχαχαχαχαχα

ρε παιδια θα σας περιμενουμε στην κορυφη να πεσουμε ολοι μαζι,μην αγχωνεστε!!!!!!!!!!
Back to top Go down
http://www.snowguide.gr
puppy
newbie
newbie
puppy


Posts : 47
Join date : 2009-10-22
Location : Βύρωνας-Ιωαννινα

ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! )   ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 I_icon_minitimeTue Nov 10 2009, 15:13

εννοεις την δευτερη κορυφη...γιατι τοσο χρονο που θα εχουμε εμεις θα παμε να κανουμε και μια Μοσια... Razz
Back to top Go down
tirol
vip
vip
tirol


Posts : 562
Join date : 2009-10-04
Location : Zografou

ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! )   ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 I_icon_minitimeTue Nov 10 2009, 15:16

χοχοχο! clown
Back to top Go down
ski
vip
vip
ski


Posts : 1592
Join date : 2009-10-04
Location : νεα σμυρνη

ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! )   ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 I_icon_minitimeTue Nov 10 2009, 15:17

καλα καλα στο τελος ξυριζουν το γαμπρο!!!!!
Back to top Go down
http://www.snowguide.gr
G.ROCK
newbie
newbie
G.ROCK


Posts : 31
Join date : 2009-11-05
Location : ΙΟΑΝΝΙΝΑ

ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! )   ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 I_icon_minitimeThu Nov 12 2009, 00:50

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.
Σχετικα με τις αγορες σας σε freeride σκι,Δυσκολα θα εξυπηρετηθειτε Ελλαδα.Στον Αχιλλεα δεν υπαρχουν τετοια σκι.Οταν λεω οτι στην Ελλαδα ειναι ασχετοι το εννοω!!!! Οσο κι αν ακουγεται ασχημα αυτο...
ειναι η πραγματικοτητα!Μονο στην Αθηνα η στην Αραχοβα θα μπορουσατε να βρειτε τετοια σκι, και παλι με τα γνωστα θεματα,ενα μονο ζευγαρι,σε συγκεκριμενο υψος, η παραγγελιες απο καταλογους κτλ... και παντα αυτα τα σκι, σου λενε....ειναι πανακριβα!!
Σας εχω δωσει 2 πολυ καλα links για αγορες απο δικτυο.Εμπιστευτειτε τα. Ο Γερμανος με Γερμανικα σκι και δεστρες ειναι σαν να σου κανει δωρο τις δεστρες.Και μιλαμε για ορ. δεστρες που ειναι πολυ πιο ακριβες απο τις απλες καταβασης.Με 500 euros παιρνεις σετακι που στην Ελλαδα με τις καλυτερες γνωριμιες ...αντε να παρεις τα πεδιλα μονο σε αυτη την τιιμη...
Οσον αφορα τις δεστρες υπαρχουν 2 που ειναι πολυ καλες επισης για freeride. 1)fritchi diamir freeride plus και 2)marker baron και marker duke για τους βαρυτερους.
Back to top Go down
G.ROCK
newbie
newbie
G.ROCK


Posts : 31
Join date : 2009-11-05
Location : ΙΟΑΝΝΙΝΑ

ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! )   ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 I_icon_minitimeThu Nov 12 2009, 01:14

Απο τις δυο αυτες δεστρες μπορεις να παρεις οποια θες. Η diamir ειναι λιγο πιο ελαφρια και πιο ευχρηστη γενικα στο ορ.σκι ενω οι marker ειναι πιο βαριες,πιο δυσχρηστες στο ορ.σκι αλλα λιγο καλυτερες στην καταβαση.
Γενικα αν ειναι να κανεις ενα Σμολικα το χρονο και τα υπολοιπα κοντα στη Βασιλω,η στο Εξωτερικο παρε τις marker. Eγω εχω και τις δυο και μου αρεσουν πολυ και οι δυο! με τα συμπερασματα που σας εγραψα.
Τσεκαρε ξανα το http://www.sport-conrad.com/index.asp?disp=kategorie&kat_id=40 ,μιλαω για το volkl bridge08/09 177cm με δεστρα marker. Πολυ καλα εργαλεια σε super τιμη!
Τελειωνοντας στο st Anton θα βρειτε να νοικιασετε τα παντα!!!
Back to top Go down
G.ROCK
newbie
newbie
G.ROCK


Posts : 31
Join date : 2009-11-05
Location : ΙΟΑΝΝΙΝΑ

ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! )   ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 I_icon_minitimeThu Nov 12 2009, 01:19

Στην Βασιλω δεν θα βρεις τιποτα να δοκιμασεις εκτος απο ενα http://www.freeskier.com/photos/photo.php?photo_id=762
που βλεπεις και στο avatar μου με την diamir πανω ...τα σκι μου(χι-χι)
Πολυ ευχαριστως οταν βρεθουμε Βασιλω να σου τα δωσω για test drive.
φιλικα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Back to top Go down
G.ROCK
newbie
newbie
G.ROCK


Posts : 31
Join date : 2009-11-05
Location : ΙΟΑΝΝΙΝΑ

ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! )   ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 I_icon_minitimeThu Nov 12 2009, 05:35

Back to top Go down
ski
vip
vip
ski


Posts : 1592
Join date : 2009-10-04
Location : νεα σμυρνη

ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! )   ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 I_icon_minitimeThu Nov 12 2009, 05:54

Γιωργο G.ROCK να κανω μια ερωτηση ασχετη με τα ορειβατικα πεδιλα.
σε τι στυλ πατε και κανετε ορειβατικο?δηλαδη πως ανεβαινετε ενα βουνο?ζιγκ ζαγκ ή ευθεια πανω?
Back to top Go down
http://www.snowguide.gr
G.ROCK
newbie
newbie
G.ROCK


Posts : 31
Join date : 2009-11-05
Location : ΙΟΑΝΝΙΝΑ

ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! )   ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 I_icon_minitimeThu Nov 12 2009, 07:57

Γεια σου Γιωργο. Ο τροπος αναβασης εξαρταται απο την κλιση της πλαγιας. Μεχρι 20 μοιρες περιπου πας και ευθεια μετα αρχιζεις τα "ζιγκ-ζαγκ" που στην ορολογια του σκι λεγονται kick turns....
Μεγαλο επισης ρολο παιζει και η ποιοτητα του χιονιου.Αυτο το εκτιμας επιτοπου. Οι ορ. δεστρες εκτος του οτι ελευθερωνει η φτερνα και εχεις την κινηση γλυστρωντας προς τα εμπρος τα σκι, εχουν και μεταβλητο τακουνι, ωστε οταν ανεβαινει η κλιση, η φτερνα να σταματα σε οριζοντια θεση.Σαν να ανεβαινεις σκαλοπατια....
Θα τα δεις στη Βασιλω απο κοντα.
Ισως τελειωσεις το διαλειμμα με το SNOWBOARD και επανελθεις στο SKI ......
Ο βασιλιας του χιονιου ειναι το SKI κυριοι!!!!! ΤΕΛΟΣ.
Θα το δειτε στο st Anton!!!! Ουτε 10% δεν ειναι οι snowboarders πλεον. Snowboard κανουν οι Αμερικανοι,οι Ισπανοι,οι Αγγλοι και οι Ελληνες! Για παρομοιους λογους ιδιοσηγκρασιας.....αΛΛα Αλπεις????
ON BIG MOUNTAINS SKI RULEZZZZZZZZZZ!!!
Back to top Go down
ski
vip
vip
ski


Posts : 1592
Join date : 2009-10-04
Location : νεα σμυρνη

ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! )   ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 I_icon_minitimeThu Nov 12 2009, 10:18

θα το δουμε αυτο κυριε G.ROCK!!!!
παντως τα γραφεις πολυ ωραια μεχρι πoυ ψηθηκα να δοκιμασω ορειβατικο σκι : )

απο κοντα στη Βασιλιτσα σε λιγες μερες λοιπον ; )
Back to top Go down
http://www.snowguide.gr
tirol
vip
vip
tirol


Posts : 562
Join date : 2009-10-04
Location : Zografou

ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! )   ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 I_icon_minitimeThu Nov 12 2009, 12:46

G.ROCK wrote:

Ο βασιλιας του χιονιου ειναι το SKI κυριοι!!!!! ΤΕΛΟΣ.
Θα το δειτε στο st Anton!!!! Ουτε 10% δεν ειναι οι snowboarders πλεον. Snowboard κανουν οι Αμερικανοι,οι Ισπανοι,οι Αγγλοι και οι Ελληνες! Για παρομοιους λογους ιδιοσηγκρασιας.....αΛΛα Αλπεις????
ON BIG MOUNTAINS SKI RULEZZZZZZZZZZ!!!

+1
για το αν το σκί είναι ο Βασιλιάς του χιονιού δεν το γνωρίζω,
αλλά όντως Αυστρία οι snowboard-αδες είναι λίγοι.

G.Rock όχι μόνο με βοήθησες να κατανοήσω 100% ότι ρώτησα , αλλά κατέληξα και στο σκί που θα πάρω!
Πραγματικά δεν το περίμενα όταν άνοιξα το θέμα.. ευχαριστώ και πάλι!
Τα σκί στο λίνκ που ανέβασες μου κάνουν...1000% !! Cool αυτή είναι η επιλογή μου..
Back to top Go down
G.ROCK
newbie
newbie
G.ROCK


Posts : 31
Join date : 2009-11-05
Location : ΙΟΑΝΝΙΝΑ

ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! )   ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 I_icon_minitimeThu Nov 12 2009, 13:24

Καλησπερα. Χαιρομαι που σε βοηθησα.Τι αποφασισες να παρεις τελικα? Ετσι απο περιεργεια.....

Ωραιο avatar!!!
Back to top Go down
tirol
vip
vip
tirol


Posts : 562
Join date : 2009-10-04
Location : Zografou

ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! )   ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 I_icon_minitimeThu Nov 12 2009, 14:27

αυτά που ανέβασες στο λίνκ G.Rock!
κοίταξα και για τα ΕLAN 888 αλλά βγαίνουν ακριβά.
αυτά που έλεγες για τιμές στην Ελλάδα...έ..όντως έτσι είναι βλέπω! pale
θα ρίξω και μια ματιά στο freerider στην Αθήνα-Ν.Ιωνία.
αλλιώς..στον Γερμανό! Smile

μόνο ωραίο το avatar..! το πιο ωραίο βουνό κατ' εμέ!
Back to top Go down
turms
3star vip
3star vip
turms


Posts : 109
Join date : 2009-10-05
Location : Thessaloniki

ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! )   ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 I_icon_minitimeThu Nov 12 2009, 22:50

εγω ρε παιδια στην Αυστρια πετυχαινω πολλους με σανιδα...βεβαια δεν ξερω αν ειναι ολοι Αυστρ.
αλλα δεν νομιζω να ειναι κ τοσοι αμερικανοι ή ισπανοι...

παντως πολλοι κανουν snowblade οχι snowboard (soft)
Back to top Go down
G.ROCK
newbie
newbie
G.ROCK


Posts : 31
Join date : 2009-11-05
Location : ΙΟΑΝΝΙΝΑ

ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! )   ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 I_icon_minitimeFri Nov 13 2009, 00:16

Mαλλον εννοεις τα volkl bridge. Τελεια επιλογη.Value for money 10"""
Tι δεστρα θα βαλεις???
Back to top Go down
tirol
vip
vip
tirol


Posts : 562
Join date : 2009-10-04
Location : Zografou

ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! )   ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 I_icon_minitimeFri Nov 13 2009, 00:32

G.ROCK wrote:
Mαλλον εννοεις τα volkl bridge. Τελεια επιλογη.Value for money 10"""
Tι δεστρα θα βαλεις???



την marker λέω να βάλω!
φέτος ορειβατικό σκί, λέω να κάνω το Σμόλικα, την Ζήρεια κι άντε το πολύ άλλο ένα βουνό!
Όλες τις άλλες φορές Βασιλίτσα και Καλάβρυτα συνήθως μόνο εκτός πίστας βέβαια.
Back to top Go down
G.ROCK
newbie
newbie
G.ROCK


Posts : 31
Join date : 2009-11-05
Location : ΙΟΑΝΝΙΝΑ

ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! )   ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 I_icon_minitimeFri Nov 13 2009, 02:00

SUPER.......
Back to top Go down
ski
vip
vip
ski


Posts : 1592
Join date : 2009-10-04
Location : νεα σμυρνη

ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! )   ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 I_icon_minitimeFri Nov 13 2009, 05:51

tirol wrote:
G.ROCK wrote:
Mαλλον εννοεις τα volkl bridge. Τελεια επιλογη.Value for money 10"""
Tι δεστρα θα βαλεις???



την marker λέω να βάλω!
φέτος ορειβατικό σκί, λέω να κάνω το Σμόλικα, την Ζήρεια κι άντε το πολύ άλλο ένα βουνό!
Όλες τις άλλες φορές Βασιλίτσα και Καλάβρυτα συνήθως μόνο εκτός πίστας βέβαια.

αυτο το κραταω,ειναι ιστορικο : )
Back to top Go down
http://www.snowguide.gr
Fid
newbie
newbie
Fid


Posts : 38
Join date : 2010-02-09
Location : Ο τυχοδιώκτης δεν έχει πόλη...

ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! )   ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 I_icon_minitimeTue Feb 09 2010, 14:28

Blades !!!! ψάχνω να βρώ ένα thread να συστηθώ και δεν βρίσκω , τι γίνεται εδω ;

Για οργανωθείτε ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 Icon_lol
Back to top Go down
http://www.freeride.gr
ski
vip
vip
ski


Posts : 1592
Join date : 2009-10-04
Location : νεα σμυρνη

ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! )   ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 I_icon_minitimeTue Feb 09 2010, 14:35

kai elega kati leipei kati leipei

https://snowchannel.forumotion.com/miscallenous-f14/
πανω πανω εβαλα το θεμα

eisai o kai legesai.....
Back to top Go down
http://www.snowguide.gr
Sponsored content





ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! )   ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! ) - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
ΕΡΩΤΗΣΗ - (ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!! )
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
snowguide :: Χιονοδρομικα,καιρος χιονοδρομικων :: θελω να μαθω σκι,χιονοδρομικα-
Jump to: