snowguide
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


snowguide για τα βουνα,τα χιονοδρομικα και εναλλακτικος τουρισμος στη φυση
 
HomeLatest imagesRegisterLog in
www.snowguide.gr

 

 night sessions

Go down 
+4
konstantinakis
iced rigani
tirol
ski
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
κολχικο
vip
vip



Posts : 452
Join date : 2010-06-14

night sessions - Page 4 Empty
PostSubject: Re: night sessions   night sessions - Page 4 I_icon_minitimeThu Jul 01 2010, 09:49

γιατρος χωρις αρρωστοφοβιες δεν γινεται lol
Back to top Go down
kostas2004thes
vip
vip
kostas2004thes


Posts : 743
Join date : 2010-05-30

night sessions - Page 4 Empty
PostSubject: Re: night sessions   night sessions - Page 4 I_icon_minitimeThu Jul 01 2010, 12:05

Μου λενε.Σκεψου λογικα.Δεν γινεται πχ αν εχεις ενα συμπτωμα πχ πονο στη κοιλια να ειναι κατι σοβαρο.Το πιθανοτερο ειναι να μην ειναι τιποτα.

Μα αυτο στο γιατρο δεν πιανει.Δεν μπορει να εφαρμοστει.Διοτι οσους βλεπει καθε μερα και του λενε οτι ποναει η κοιλια τους,σχεδον ολοι εχουν κατι σοβαρο.Οποτε δεν πιανει η λογικη και η στατιστικη.

Οι περιπτωσεις που ο πονος στην κοιλια ηταν τελικα αθωος και δεν εκρυβε κατι κακο,εκατσαν σπιτι τους και ποτε δεν εμφανιστηκαν στο γιατρο για να τους εξετασει.Αυτοι που τελικα φτανουν ειναι κι αυτοι που εχουν το προβλημα.

Αρα δεν πιανει και πολυ το επιχειρημα."σκεψου λογικα,διοτι στατιστικα ενας απλος πονος στη κοιλια τις περισσοτερες φορες δεν ειναι τιποτα".
Εξ ου και οι αρρωστοφοβιες.

Μια μερα ενας επιμελητης αλλαξε πουκαμισο μπροστα μου και ειχε ενα χαζοσπυρακι στην πλατη που ματωσε λιγο.Ελαχιστα.Και του λεω:Λερωθηκε εδω το πουκαμισο.
Πετιεται σαν τρελος και μου λεει "θελω να το δω σε καθρεφτη".Εγω δεν καταλαβα τιποτα.Μου λεει στο τελος."Φοβηθηκα μην ειναι καμια ελια-μελανωμα.Ενας φιλος μου ετσι πεθανε.".

Ο ιδιος ειναι χοντρουλης.Και μου λεει.:"Κωστα εγω στην ηλικια σου ημουν πιο αδυνατος απο σενα.Ουτε τωρα εχω προβλημα να χασω κιλα.Με το που εκανα διαιτα και εχανα λιγο,μου λεγαν.Πω.Πω.Αδυνατισες.Με το που μου το λεγαν αυτο πλακωνομουν στο φαι γιατι φοβομουν".

Μιλαμε δηλαδη για τρελα!!!
Αλλα τον καταλαβαινω.Κι εγω περιπου στο ιδιο μοτιβο ειμαι. night sessions - Page 4 182511
Back to top Go down
κολχικο
vip
vip
κολχικο


Posts : 452
Join date : 2010-06-14
Location : Nέα Μουδανιά -Ελαιώνας Χαλκιδικής

night sessions - Page 4 Empty
PostSubject: Re: night sessions   night sessions - Page 4 I_icon_minitimeThu Jul 01 2010, 12:08

ευτυχως που δεν ειμαι γιατρος δηλαδη night sessions - Page 4 182511
Back to top Go down
κολχικο
vip
vip
κολχικο


Posts : 452
Join date : 2010-06-14
Location : Nέα Μουδανιά -Ελαιώνας Χαλκιδικής

night sessions - Page 4 Empty
PostSubject: Re: night sessions   night sessions - Page 4 I_icon_minitimeThu Jul 01 2010, 12:12

το χειροτερο πιστευω θα ειναι ζευγαρι γιατρων night sessions - Page 4 182511 αντρογυνο φαντασου τα παιδια τους, μη το ενα μη το αλλο μικροβια εδω μικροβια εκει
Back to top Go down
kostas2004thes
vip
vip
kostas2004thes


Posts : 743
Join date : 2010-05-30

night sessions - Page 4 Empty
PostSubject: Re: night sessions   night sessions - Page 4 I_icon_minitimeThu Jul 01 2010, 12:14

Ζευγαρι γιατρων....Χμμμ

νομιζω οτι δεν ειναι καλος συνδυασμος.Οχι λογω αυτου που λες αλλα οτι οι γυναικες γιατροι ειναι σπαστικες.

Οπως εχω πει και κατα καιρους:"Θελω η γυναικα μου να βλεπει αιμα και να λιποθυμαει".
Back to top Go down
tirol
vip
vip
tirol


Posts : 562
Join date : 2009-10-04
Location : Zografou

night sessions - Page 4 Empty
PostSubject: Re: night sessions   night sessions - Page 4 I_icon_minitimeTue Jul 13 2010, 12:29

Σήμερα με βλέπω νωρίς για ύπνο... Sleep
Back to top Go down
ski
vip
vip
ski


Posts : 1592
Join date : 2009-10-04
Location : νεα σμυρνη

night sessions - Page 4 Empty
PostSubject: Re: night sessions   night sessions - Page 4 I_icon_minitimeTue Jul 13 2010, 12:44

αραξε φιλος,εχει Cleopatra στις 12.00
Back to top Go down
http://www.snowguide.gr
ski
vip
vip
ski


Posts : 1592
Join date : 2009-10-04
Location : νεα σμυρνη

night sessions - Page 4 Empty
PostSubject: Re: night sessions   night sessions - Page 4 I_icon_minitimeWed Jul 21 2010, 13:29

goodnight to all!!!
Back to top Go down
http://www.snowguide.gr
ski
vip
vip
ski


Posts : 1592
Join date : 2009-10-04
Location : νεα σμυρνη

night sessions - Page 4 Empty
PostSubject: Re: night sessions   night sessions - Page 4 I_icon_minitimeThu Jul 22 2010, 15:22

αλλη μια μερα εφτασε στο τελος της

goodnight!to all!
Back to top Go down
http://www.snowguide.gr
ski
vip
vip
ski


Posts : 1592
Join date : 2009-10-04
Location : νεα σμυρνη

night sessions - Page 4 Empty
PostSubject: Re: night sessions   night sessions - Page 4 I_icon_minitimeThu Jul 22 2010, 20:47

καλημερα σε ολους!ελα παμε δυνατα σημερα για το 40αρι night sessions - Page 4 182511
Back to top Go down
http://www.snowguide.gr
Sponsored content





night sessions - Page 4 Empty
PostSubject: Re: night sessions   night sessions - Page 4 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
night sessions
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
snowguide :: χαλαρες κουβεντες και ωραιες φρασεις-
Jump to: