snowguide
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


snowguide για τα βουνα,τα χιονοδρομικα και εναλλακτικος τουρισμος στη φυση
 
HomeLatest imagesRegisterLog in
www.snowguide.gr

 

 Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα?

Go down 
5 posters
AuthorMessage
mesogeiakos
vip
vip



Posts : 228
Join date : 2010-07-06
Location : Στη θερμοτερη πολη της Ευρωπης το καλοκαιρι

Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? Empty
PostSubject: Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα?   Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? I_icon_minitimeTue Jul 13 2010, 14:45

blades,ειχες τπτ τετοιο στο μυαλο σου οταν εφτιαχνες αυτο το φορουμ??

Βασικα εγω την εχω καταβρει..ειναι πανευκολο,λιτο ιδιαιτερα λειτουργικο ΔΕΝ σε αναγκαζει να πληρωνεις συνδρομη για να εισαι μελος κ γενικα φαινεται πολυ φιλικο κ παρειστικο!

Εγω λεω να το κανουμε ολοι μας το μεγαλυτερο στην Ελλαδα...blades τι λες??εισαι??

Λεω να σε διαφημισω κ να τραβηξω κοσμο αρκετο...εχω βρει μερικες ιδεες!!! Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? Icon_biggrin Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? Icon_biggrin
Back to top Go down
miscelano
3star vip
3star vip
miscelano


Posts : 155
Join date : 2009-10-05
Location : kozani

Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? Empty
PostSubject: Re: Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα?   Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? I_icon_minitimeTue Jul 13 2010, 22:46

εγω πιστευω πωςς θα γινει μαλακια αν μαζευτει καθε καρυδιας καρυδι εδω μεσα....λιγοι και καλοι καλητερα ειναι....
Back to top Go down
ski
vip
vip
ski


Posts : 1592
Join date : 2009-10-04
Location : νεα σμυρνη

Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? Empty
PostSubject: Re: Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα?   Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? I_icon_minitimeTue Jul 13 2010, 22:59

mesogeiakos wrote:
blades,ειχες τπτ τετοιο στο μυαλο σου οταν εφτιαχνες αυτο το φορουμ??

Βασικα
εγω την εχω καταβρει..ειναι πανευκολο,λιτο ιδιαιτερα λειτουργικο ΔΕΝ σε
αναγκαζει να πληρωνεις συνδρομη για να εισαι μελος κ γενικα φαινεται
πολυ φιλικο κ παρειστικο!

Εγω λεω να το κανουμε ολοι μας το μεγαλυτερο στην Ελλαδα...blades τι λες??εισαι??

Λεω να σε διαφημισω κ να τραβηξω κοσμο αρκετο...εχω βρει μερικες ιδεες!!! Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? Icon_biggrin Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? Icon_biggrin

ωραια!ηρθε η ωρα να γινει αυτο το forum πληρωτικο Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? 204404
Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? 182511
εμενα μου αρεσει που δεν εχει διαφημισεις.
Σε λιγο καιρο θα "ανεβει" ενα forum ακομα ιδιου τυπου αλλα θα εχει διαφημισεις κλπ κλπ αλλα θα εχει και full δυνατοτητες.
καθε ιδεα παντως ευπροσδεκτη

miscelano wrote:
εγω πιστευω πωςς θα γινει μαλακια αν μαζευτει καθε
καρυδιας καρυδι εδω μεσα....λιγοι και καλοι καλητερα ειναι....

οτι θελει ας γινει,δε θελω να εχω στο μυαλο μου βασανα,θελω να ειμαι χαλαρος σαν απλο μελος Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? Icon_biggrin
Back to top Go down
http://www.snowguide.gr
ski
vip
vip
ski


Posts : 1592
Join date : 2009-10-04
Location : νεα σμυρνη

Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? Empty
PostSubject: Re: Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα?   Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? I_icon_minitimeTue Jul 13 2010, 23:00

ασε που μου λειπουν οι εποχες με τις μαχες blades vs dirfi - blades vs akis aigioΠως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? 182511
Back to top Go down
http://www.snowguide.gr
mesogeiakos
vip
vip



Posts : 228
Join date : 2010-07-06
Location : Στη θερμοτερη πολη της Ευρωπης το καλοκαιρι

Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? Empty
PostSubject: Re: Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα?   Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? I_icon_minitimeWed Jul 14 2010, 08:02

blades wrote:
mesogeiakos wrote:
blades,ειχες τπτ τετοιο στο μυαλο σου οταν εφτιαχνες αυτο το φορουμ??

Βασικα
εγω την εχω καταβρει..ειναι πανευκολο,λιτο ιδιαιτερα λειτουργικο ΔΕΝ σε
αναγκαζει να πληρωνεις συνδρομη για να εισαι μελος κ γενικα φαινεται
πολυ φιλικο κ παρειστικο!

Εγω λεω να το κανουμε ολοι μας το μεγαλυτερο στην Ελλαδα...blades τι λες??εισαι??

Λεω να σε διαφημισω κ να τραβηξω κοσμο αρκετο...εχω βρει μερικες ιδεες!!! Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? Icon_biggrin Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? Icon_biggrin

ωραια!ηρθε η ωρα να γινει αυτο το forum πληρωτικο Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? 204404
Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? 182511
εμενα μου αρεσει που δεν εχει διαφημισεις.
Σε λιγο καιρο θα "ανεβει" ενα forum ακομα ιδιου τυπου αλλα θα εχει διαφημισεις κλπ κλπ αλλα θα εχει και full δυνατοτητες.
καθε ιδεα παντως ευπροσδεκτη

miscelano wrote:
εγω πιστευω πωςς θα γινει μαλακια αν μαζευτει καθε
καρυδιας καρυδι εδω μεσα....λιγοι και καλοι καλητερα ειναι....

οτι θελει ας γινει,δε θελω να εχω στο μυαλο μου βασανα,θελω να ειμαι χαλαρος σαν απλο μελος Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? Icon_biggrin

Παντως εγω θα σου μαζεψω κοσμο!!!

Οσο για τις μαχες...εγω τις εχω χασει!!ειμαι νεοτερος στην ''κλικα''
Back to top Go down
mesogeiakos
vip
vip



Posts : 228
Join date : 2010-07-06
Location : Στη θερμοτερη πολη της Ευρωπης το καλοκαιρι

Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? Empty
PostSubject: Re: Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα?   Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? I_icon_minitimeWed Jul 14 2010, 09:41

Παντως αναφορικα με τις κοντρες επρεπε να δεις εγω τι κοντρες εχω ριξει..πηγα να κατεδαφισω ολοκληρο φορουμ κ να εχω 10 ατομα να μου απαντανε ταυτοχρονα οταν τα εχωνα για τις ζεστες της Αθηνας(δλδ παντα) χεχε!

Αυτο που λες για το νεο φορουμ ποτε θα γινει??Γουσταρω!!!
Back to top Go down
ski
vip
vip
ski


Posts : 1592
Join date : 2009-10-04
Location : νεα σμυρνη

Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? Empty
PostSubject: Re: Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα?   Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? I_icon_minitimeWed Jul 14 2010, 09:49

στο "απεναντι" forum λες?

το αλλο forum θελει πολλα πραγματα για να τελειωσει,μαλλον παααααρα πολλα.
το παλευουμε παντως Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? 182511
θα εχει μια κεντρικη σελιδα με τα διαφορα και forum σελιδα,αυτο που με νοιαζει ειναι να μη γινει πολυ βαρυ με τα τοσα και τοσα πραγματα
Back to top Go down
http://www.snowguide.gr
mesogeiakos
vip
vip



Posts : 228
Join date : 2010-07-06
Location : Στη θερμοτερη πολη της Ευρωπης το καλοκαιρι

Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? Empty
PostSubject: Re: Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα?   Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? I_icon_minitimeWed Jul 14 2010, 09:58

blades wrote:
στο "απεναντι" forum λες?

το αλλο forum θελει πολλα πραγματα για να τελειωσει,μαλλον παααααρα πολλα.
το παλευουμε παντως Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? 182511
θα εχει μια κεντρικη σελιδα με τα διαφορα και forum σελιδα,αυτο που με νοιαζει ειναι να μη γινει πολυ βαρυ με τα τοσα και τοσα πραγματα

ναι στο απεναντι φορουμ λεω!!Δες ενα κλασικο θεματακι εδω...νομιζω κλασικοτατο!
Θα διαπιστωσεις το μεγαλειο του fixation μου για την θερμη κλιματολογια της Ελλαδας...κ κυριως της Αθηνας!

http://forum.snowreport.gr/forum_posts.asp?TID=23914

Aντε ελπιζω να δουμε το νεο φορουμ σου!!!
Back to top Go down
ski
vip
vip
ski


Posts : 1592
Join date : 2009-10-04
Location : νεα σμυρνη

Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? Empty
PostSubject: Re: Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα?   Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? I_icon_minitimeWed Jul 14 2010, 10:08

δεν θα ειναι μου,ειναι σε συνεργασια με ενα φιλο απο Κοζανη
Back to top Go down
http://www.snowguide.gr
κολχικο
vip
vip
κολχικο


Posts : 452
Join date : 2010-06-14
Location : Nέα Μουδανιά -Ελαιώνας Χαλκιδικής

Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? Empty
PostSubject: Re: Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα?   Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? I_icon_minitimeSun Jul 18 2010, 10:10

εγω θελω εδω τον ΓΙΑΝΝΗ και τον ερυθραια ειναι ενα καλο βημα για την αναβαθμιση του φορουμ
Back to top Go down
kostas2004thes
vip
vip
kostas2004thes


Posts : 743
Join date : 2010-05-30

Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? Empty
PostSubject: Re: Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα?   Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? I_icon_minitimeSun Jul 18 2010, 10:58

κολχικο wrote:
εγω θελω εδω τον ΓΙΑΝΝΗ και τον ερυθραια ειναι ενα καλο βημα για την αναβαθμιση του φορουμ

Μες το μυαλο μου εισαι.
Back to top Go down
kostas2004thes
vip
vip
kostas2004thes


Posts : 743
Join date : 2010-05-30

Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? Empty
PostSubject: Re: Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα?   Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? I_icon_minitimeSun Jul 18 2010, 10:58

Ψαξτε να βρειτε το ΓΙΑΝΝΗ
Back to top Go down
mesogeiakos
vip
vip



Posts : 228
Join date : 2010-07-06
Location : Στη θερμοτερη πολη της Ευρωπης το καλοκαιρι

Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? Empty
PostSubject: Re: Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα?   Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? I_icon_minitimeMon Jul 19 2010, 13:57

kostas2004thes wrote:
Ψαξτε να βρειτε το ΓΙΑΝΝΗ

Ελεος!!!
Back to top Go down
κολχικο
vip
vip
κολχικο


Posts : 452
Join date : 2010-06-14
Location : Nέα Μουδανιά -Ελαιώνας Χαλκιδικής

Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? Empty
PostSubject: Re: Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα?   Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? I_icon_minitimeTue Jul 20 2010, 04:44

kostas2004thes wrote:
Ψαξτε να βρειτε το ΓΙΑΝΝΗ
εχω στειλει μυνημα στο ΓΙΑΝΝΗ στη σελιδα του στο φεισμπουκ, ο ερυθραια εχει ενημερωθει , γνωριζει την υπαρξη του snowchannel και τον ιδιοκτητη του
Back to top Go down
ski
vip
vip
ski


Posts : 1592
Join date : 2009-10-04
Location : νεα σμυρνη

Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? Empty
PostSubject: Re: Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα?   Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? I_icon_minitimeTue Jul 20 2010, 09:05

o ΓΙΑΝΝΗΣ νομιζω εχει γραφτει αλλα δε γραφει.Ο Ερυθρεας ξερει πολλα!!!πες του!!!!πραγματικα λειπουν οχι απο εδω αλλα απο οποιοδηποτε φορουμ.ισως το χειμωνα!!!!
Back to top Go down
http://www.snowguide.gr
κολχικο
vip
vip
κολχικο


Posts : 452
Join date : 2010-06-14
Location : Nέα Μουδανιά -Ελαιώνας Χαλκιδικής

Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? Empty
PostSubject: Re: Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα?   Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? I_icon_minitimeTue Jul 20 2010, 09:36

τον εχω πει τον γιωργο-ερυθραια- αυτον τον καιρο εχει πολλες υποχρεωσεις αμα τον δω κατω θα τα πουμε κι απο κοντα
Back to top Go down
Sponsored content





Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? Empty
PostSubject: Re: Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα?   Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα? I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Πως να κανουμε αυτο το forum το μεγαλυτερο καιρικο forum στην Ελλαδα?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» εντουραδα στη β ελλαδα
» Ελλαδα και οικονομια
» τρομος στην αμφιλοχια
» Καταβαση στην αβυσσο με μια ανασα.Συγκλονιστικο!!!
» Camera στην κορυφη του 2θεσιου στη Βασιλιτσα?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
snowguide :: χαλαρες κουβεντες και ωραιες φρασεις-
Jump to: