snowguide
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


snowguide για τα βουνα,τα χιονοδρομικα και εναλλακτικος τουρισμος στη φυση
 
HomeLatest imagesRegisterLog in
www.snowguide.gr

 

 ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ

Go down 
+13
ΒΟΥΤΑΣ
dimitris
konstantinakis
dukem93snow
StavRos
turms
WOLF
miscelano
belias
tirol
ski
iced rigani
vasia
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
vasia
connected
connected



Posts : 51
Join date : 2009-10-04

ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ   ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 I_icon_minitimeMon Nov 02 2009, 11:15

Tha prospathisw na mathw , opws exw grachei kai sto topic 'ski'."


vasia wrote:
Κοιτάξε "Ιced rigani " μου δεν έχω κάνει ποτέ σκι ή σνοούμπορντ , όποτε δεν έχω κάποια εμπειρία....για να σου πω...εσύ πες μας την εμπειρία σου!!!

iced rigani wrote:
εγω λεω να μας πει η βασια τη δικια της εμπειρια απο την 1η φορα σκι/σνοουμπορντ!!μη ντρεπεσαι!! Smile
Αααα, οκ δεν ηξερα οτι δεν εχεις κανει..να κανεις ενα απο τα 2 ειναι φοβερα!!!

εχω γραψει πρωτος-πρωτος το πως περασα την 1η φορα που εκανα σνοουμπορντ!! Very Happy
Back to top Go down
ski
vip
vip
ski


Posts : 1592
Join date : 2009-10-04
Location : νεα σμυρνη

ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ   ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 I_icon_minitimeMon Nov 02 2009, 13:28

μ'αρεσει που παρακολουθει ο ενας τι εχει πει ο αλλος lol
Back to top Go down
http://www.snowguide.gr
WOLF
newbie
newbie
WOLF


Posts : 43
Join date : 2009-10-12
Location : Λαμία Φθιώτιδα

ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ   ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 I_icon_minitimeTue Nov 03 2009, 04:40

χαχαχαχαχαχαχαχαχ οχι και ΜR !!! Μανος βασια εγω που λες η πρωτη μου επμειρια ηταν γυρο 3 χρονων οταν ο πατερας μ με εβαζε μανω στα δικα του πεδιλα και μου μαθενε ισοροπια μετα στα 4 αρχισα με δικα μου πεδιλα μονος ο θειος μου εμεθα τα βασικα μαζι με τον ξαδερφο και η πρωτη μου φορα που ανεβηκα σε δυσκκολη πιστα ηταν 5 χρονων στον ηρακλη!!!!!! ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΜΙΑ ΩΡΑ μεχρι να παρω αποφαση να κατεβω!!!! μετα κατεβηκα και μου αρεσε απο τοτε παω οπου θελω αρκει να εχει καλη παρεα και χιουμορ!!! ΔΑΣΚΑΛΟ ΔΕΝ ΕΧΟ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΜΑΘΕΙ ΠΟΤΕ !!! οποτε οσοι με δινουν να κανω σκι καταλαβαινουν ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Icon_biggrin ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Icon_twisted ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Icon_lol
Back to top Go down
vasia
connected
connected



Posts : 51
Join date : 2009-10-04
Location : Μοσχάτο

ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ   ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 I_icon_minitimeFri Nov 06 2009, 03:59

Άντε γράψτε και άλλοι τις εμπειρίες σας απο σκι & σνοομπορντ !!!!
Back to top Go down
ski
vip
vip
ski


Posts : 1592
Join date : 2009-10-04
Location : νεα σμυρνη

ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ   ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 I_icon_minitimeFri Nov 06 2009, 08:13

vasia wrote:
Άντε γράψτε και άλλοι τις εμπειρίες σας απο σκι & σνοομπορντ !!!!

αμα θες και για snowboard,ανοιξε θεμα στην αλλη ενοτητα lol lol lol
Back to top Go down
http://www.snowguide.gr
konstantinakis
newbie
newbie
konstantinakis


Posts : 12
Join date : 2009-11-06
Location : Πάτρα, Βραχνί

ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ   ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 I_icon_minitimeFri Nov 06 2009, 09:29

Εγώ δεν θυμάμαι πολύ την πρώτη φορά που έκανα σκι γιατί ημουν 5-6 χρονών.. Θυμάμαι καλά όμως πως τότε δεν φοβόμουν τίποτα σε αντίθεση με τώρα που έχω ψιλοσκουριάσει (γιατί δεν κάνω συχνά) και δεν έχω πολύ εμπιστοσύνη στον εαυτό μου.
Back to top Go down
dimitris




Posts : 3
Join date : 2009-10-07

ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ   ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 I_icon_minitimeSat Nov 07 2009, 17:39

Πρωτη φορα 2009 Παρνασσο,αμετρητες τουμπες!χωρις δασκαλο.εχω κατεβει Ηρακλη χωρις πεδιλα με τουμπα.επιασα αγκαλια εναν τυπο κ συρθηκαμε αρκετα μετρα.αλλα την 2 φορα ολα κομπλε.μια χαρα.φετος να δουμε!
Back to top Go down
ski
vip
vip
ski


Posts : 1592
Join date : 2009-10-04
Location : νεα σμυρνη

ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ   ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 I_icon_minitimeFri Nov 20 2009, 21:27

ειχε και παγο κατω?lol
Back to top Go down
http://www.snowguide.gr
tirol
vip
vip
tirol


Posts : 562
Join date : 2009-10-04
Location : Zografou

ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ   ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 I_icon_minitimeSat Nov 21 2009, 00:34

dimitris wrote:
επιασα αγκαλια εναν τυπο κ συρθηκαμε αρκετα μετρα.

Σ' αυτές τις περιπτώσεις σημαδεύεις γυναίκα!!!!!! ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Icon_pirat
Back to top Go down
ΒΟΥΤΑΣ
connected
connected
ΒΟΥΤΑΣ


Posts : 80
Join date : 2009-10-08
Location : Heart

ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ   ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 I_icon_minitimeSat Nov 21 2009, 00:44

Στο Σέλι...
πρώτη φορά τα έβαλα έξω από τον Πλατίτσα και έφυγα με την όπισθεν... και καρφώθηκα απέναντι σε ένα ανάχωμα με χιόνι ευτυχώς. Μετά σηκώθηκα και έφυγα προς τα κάτω πέρασα την παιδική με 2240 χλμ/ώρα και φτάνοντας στο γήπεδο μπήκα μέσα μη μπορώντας να σταματήσω και τελικά έπεσα
Back to top Go down
ski
vip
vip
ski


Posts : 1592
Join date : 2009-10-04
Location : νεα σμυρνη

ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ   ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 I_icon_minitimeSat Nov 21 2009, 02:26

ΒΟΥΤΑΣ wrote:
Στο Σέλι...
πρώτη φορά τα έβαλα έξω από τον Πλατίτσα και έφυγα με την όπισθεν... και καρφώθηκα απέναντι σε ένα ανάχωμα με χιόνι ευτυχώς. Μετά σηκώθηκα και έφυγα προς τα κάτω πέρασα την παιδική με 2240 χλμ/ώρα και φτάνοντας στο γήπεδο μπήκα μέσα μη μπορώντας να σταματήσω και τελικά έπεσα

εβαλες κανενα γκολ τουλαχιστον?ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Smiley36
Back to top Go down
http://www.snowguide.gr
ΒΟΥΤΑΣ
connected
connected
ΒΟΥΤΑΣ


Posts : 80
Join date : 2009-10-08
Location : Heart

ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ   ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 I_icon_minitimeSat Nov 21 2009, 03:20

'Ηρθα από "άουτ", πέρασα ξυστά από το κόρνερ και τελικά βγήκα πλάγιο άουτ.
Τα πέδιλα στον ώμο και το έκανα καμιά 10αριά φορές, ώσπου ήρθε ένας φίλος και μας πήρε πάνω στο λούκι (τότε ήταν μονοθέσιο το καρεκλακι στο Σέλι) όπου έκανα 2,5 ώρες να κατέβω... φορούσα τζήν... φανταστείτε εξαθλίωση...

αλλά ήμουν και 18 χρονών... ωχ μανούλα μου
Back to top Go down
dimitris




Posts : 3
Join date : 2009-10-07

ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ   ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 I_icon_minitimeTue Nov 24 2009, 13:07

ηταν με δυο γυναικες''ομορφες'' αλλα δεν τις πετυχα γαμωτο!!!!
Back to top Go down
Genirous
newbie
newbie
Genirous


Posts : 43
Join date : 2009-10-06

ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ   ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 I_icon_minitimeMon Nov 30 2009, 05:19

Την πρώτη φορά πήγα αρκετά αισιόδοξος αλλά μόλις κούμπωσα τα πέδιλα συνειδητοποίησα με τι είχα να κάνω. Οπότε πλήρωσα ένα μάθημα μιας ώρας με δάσκαλο και έκτοτε τράβηξα το δρόμο μου! Τον ίσιο με πέδιλα, όχι προδοσίες, αλλαξοπιστίες κτλ... ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Icon_twisted
Back to top Go down
ski
vip
vip
ski


Posts : 1592
Join date : 2009-10-04
Location : νεα σμυρνη

ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ   ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 I_icon_minitimeMon Nov 30 2009, 05:27

Genirous wrote:
Την πρώτη φορά πήγα αρκετά αισιόδοξος αλλά μόλις κούμπωσα τα πέδιλα συνειδητοποίησα με τι είχα να κάνω. Οπότε πλήρωσα ένα μάθημα μιας ώρας με δάσκαλο και έκτοτε τράβηξα το δρόμο μου! Τον ίσιο με πέδιλα, όχι προδοσίες, αλλαξοπιστίες κτλ... ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Icon_twisted

ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 DSC00026

mhpos sou 8ymizei kati afth h fotografia?
Back to top Go down
http://www.snowguide.gr
acid_odd
connected
connected
acid_odd


Posts : 83
Join date : 2009-10-05

ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ   ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 I_icon_minitimeMon Nov 30 2009, 05:52

μυριζω πολεμο "Γιωργηδων"....χαχααχαααα
Back to top Go down
tirol
vip
vip
tirol


Posts : 562
Join date : 2009-10-04
Location : Zografou

ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ   ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 I_icon_minitimeMon Nov 30 2009, 08:59

πολλή χαρά διακρίνω στην φωτό εγώ πάντως! Basketball

σίγουρα είναι μετά από μια κατάβαση με σκί... Rolling Eyes




lol!
Back to top Go down
ski
vip
vip
ski


Posts : 1592
Join date : 2009-10-04
Location : νεα σμυρνη

ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ   ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 I_icon_minitimeMon Nov 30 2009, 09:28

oxi re
molis katevhke apo to sanidi mou Smile
Back to top Go down
http://www.snowguide.gr
tassos
newbie
newbie
tassos


Posts : 13
Join date : 2009-10-04
Location : siatista-kozani (933m)

ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ   ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 I_icon_minitimeTue Dec 01 2009, 03:43

πρώτη φορά στο καιμακ το 97, μια ολοκληρη μέρα πάνω-κάτω στο baby-lift. Μου πήρε δύο μέρες να συνέρθω απο την κουραση. Η δεύτερη φορά ήταν στο τριπλό της βασιλιτσας Smile μολις πήγα να κατέβω από το καρεκλάκι εριξα και τους άλλους 2 που ηταν μαζί μου. Από εκείνη την μέρα κόλησα με το σκί.

Και θα συμφωνίσω με τον γιώργο περί προδοσίας και αλλαξοπιστίας ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Icon_razz ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Icon_lol
Back to top Go down
Genirous
newbie
newbie
Genirous


Posts : 43
Join date : 2009-10-06

ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ   ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 I_icon_minitimeWed Dec 02 2009, 03:53

Το να δοκιμάσεις κάτι και να παίξεις μαζί του δε σε κάνει να αλλαξοπιστήσεις ούτε σε κάνει προδότη. Ίσα-ίσα που αν παραμείνεις πιστός σε αυτό που αγαπάς γίνεσαι πιο δυνατός! Το snowboard λοιπόν είναι καλό για χαρές και πανηγύρια, αλλά όταν έρθει η στιγμή της σοβαρότητας και του αθλητισμού τότε το σκι είναι ασύγκριτο!
Back to top Go down
ski
vip
vip
ski


Posts : 1592
Join date : 2009-10-04
Location : νεα σμυρνη

ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ   ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 I_icon_minitimeWed Dec 02 2009, 06:10

ωωωωω!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχα
Back to top Go down
http://www.snowguide.gr
tassos
newbie
newbie
tassos


Posts : 13
Join date : 2009-10-04
Location : siatista-kozani (933m)

ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ   ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 I_icon_minitimeThu Dec 03 2009, 03:23

Genirous wrote:
Το να δοκιμάσεις κάτι και να παίξεις μαζί του δε σε κάνει να αλλαξοπιστήσεις ούτε σε κάνει προδότη. Ίσα-ίσα που αν παραμείνεις πιστός σε αυτό που αγαπάς γίνεσαι πιο δυνατός! Το snowboard λοιπόν είναι καλό για χαρές και πανηγύρια, αλλά όταν έρθει η στιγμή της σοβαρότητας και του αθλητισμού τότε το σκι είναι ασύγκριτο!

+1.000.000 ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Alien ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Icon_lol πες τα γιώργο!!
Back to top Go down
ski
vip
vip
ski


Posts : 1592
Join date : 2009-10-04
Location : νεα σμυρνη

ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ   ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 I_icon_minitimeThu Dec 03 2009, 03:26

σωπα ρε, δε το ηξερα οτι πρεπει να φορεσω κουστουμι και γραβατα :-p
κοιτα νομιζω η αλητεια ειναι οτι καλυτερο πανω στο βουνο,γιωργο θα σου κανω δωρο μανικετοκουμπα για το μπυφαν χαχαχαχαχα
Back to top Go down
http://www.snowguide.gr
Genirous
newbie
newbie
Genirous


Posts : 43
Join date : 2009-10-06

ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ   ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 I_icon_minitimeThu Dec 03 2009, 04:02

Χαχαχα!!! Στην αλητεία που προάγεις φίλε δεν κολάει το τσίπουρο, ούτε τα ξενέρωτα σκουφάκια! ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Icon_wink
Back to top Go down
ski
vip
vip
ski


Posts : 1592
Join date : 2009-10-04
Location : νεα σμυρνη

ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ   ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 I_icon_minitimeThu Dec 03 2009, 04:06

αλητη σκιερρρρρρρρρ χαχαχαχαχαχα
Back to top Go down
http://www.snowguide.gr
Fid
newbie
newbie
Fid


Posts : 38
Join date : 2010-02-09
Location : Ο τυχοδιώκτης δεν έχει πόλη...

ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ   ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 I_icon_minitimeWed Feb 10 2010, 04:05

Η πρώτη ever κατάβαση έγινε εδώ :

ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 N532618968_479787_7637

και πιο συγκεκριμένα πρωτοτούλισα δίπλα από τα χαρακτηριστικά έλατα μπροστά από το σαλε:
ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 100_4323

Η τελευταία φωτογραφία είναι πριν καμια βδομάδα , εν έτη 2010. Πρωτοτσούλισα λοιπον γύρω στο 1985 , δεν θυμάμαι ακριβώς. Με το βουνό η μοναδική σχέση που είχα ήταν οι βόλτες με τα ξαδέρφια μου , ο χιονοπόλεμος Very Happy και τα λοιπά γνωστά (δεν κατάφερα ΠΟΤΕ μου να φτιάξω έναν αξιοπρεπή χιονάνθρωπο !!! Δεν μπορώ να καταλάβω ΠΟΥ στο καλό βρίσκουν όλοι αυτοί που βλέπουμε στην TV πρόχειρο ΕΝΑ ΚΑΡΟΤΟ μέσα στην μέση του χιονοπουθενά για να το βάλουν για μύτη , και ΠΟΥ στο καλό βρίσκουν τα κουμπιά , μα τι διάτανο ; τα κόβανε από τα μπουφάν τους ; ΜΠΟΥΦΑΝ με κουμπια; ) . Δεν είχα σκοπό να κάνω σκι ,ούτε το είχα περιέργεια - εντελώς τυχαία και με προτροπή του πατέρα μου ανέβηκα στα ρημάδια, ίσως και με λίγο καταπίεση χαχα. Ηταν να μην γίνει το πρώτο τσούλισμα , μετά κόλησα και ταλαιπώρησα και τον πατέρα μου αφου τον τραβολογούσα συνέχεια στο βουνό(ας πρόσεχε). Για κάμποσα χρόνια , τότε με τα περισσότερα χιόνια μέχρι τις αρχές του '90 κάναμε πολύ σκι και έτσι εντάχθηκα στον ορειβατικό σύλογο της πόλης μου , ΕΟΣ Τρίπολης, πολύ σκι , ΣΚ , καθημερινές μετά το σχολείο απο Δεκέμβριο μέχρι Μάιο. Πάνε όμως αυτές οι εποχές, φαίνεται το κλίμα έχει άλλες διαθέσεις.

Πολύ αργότερα το εξέλιξα κάπως και σπουδάζοντας στα ΤΕΦΑΑ έκανα για κάποια χρόνια μαθήματα σε σχολές παρνασσό και καλάβρυτα - δεν μου άρεσε και πολύ όμως γιατί κάπου χανόταν με αυτόν τον τρόπο ο φιλελεύθερος χαρακτήρας αυτού του τρόπου ζωής. Εδώ που τα λέμε πάντα θυμάμαι τον εαυτό μου να θέλω να ειμαι ελευθερος στο βουνό , φαίνεται πως δεν ήθελα να μπλέξω αυτό το feeling με δουλειές και άλλα τέτοια , απλώς ήθελα να περνάω καλά με τους φίλους. Ισως σε μια εξ ολοκλήρου χιονοδρομική χώρα με καλύτερες παροχές και περισσότερο σεβασμό να μπορούσα να ζήσω από αυτό, μιας και στο εξωτερικό οι εκπαιδευτές και οι προπονητές πληρώνονται ικανοποιητικά για αυτήν την δουλειά, συν την μεγάλη εξέλιξη σε τεχνογνωσία και εμπειρία.

Τι μας έμεινε σήμερα ; :p ..τίποτα , προσπαθούμε να μυμηθούμε τα χρόνια της αθωότητας για να μην μας πνίξει η μιζέρια... Smile

ps Ακόμα προσπαθώ να εντωπύσω στα βουνά μας ένα αξιοπρεπή χιονάθρωπο , αλλά τζίφος, όλο χιονοκουασιμόδους βλέπω.. Razz
Back to top Go down
http://www.freeride.gr
Sponsored content





ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ   ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΤΕ ΣΚΙ ή ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΦΟΡΑ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΣΑΝΙΔΑ ΤΟΥ SNOWBOARD!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
snowguide :: Χιονοδρομικα,καιρος χιονοδρομικων :: θελω να μαθω σκι,χιονοδρομικα-
Jump to: