snowguide
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


snowguide για τα βουνα,τα χιονοδρομικα και εναλλακτικος τουρισμος στη φυση
 
HomeLatest imagesRegisterLog in
www.snowguide.gr

 

 Χωρισμος σε κατηγοριες

Go down 
3 posters
AuthorMessage
konstantinakis
newbie
newbie
konstantinakis


Posts : 12
Join date : 2009-11-06
Location : Πάτρα, Βραχνί

Χωρισμος σε κατηγοριες Empty
PostSubject: Χωρισμος σε κατηγοριες   Χωρισμος σε κατηγοριες I_icon_minitimeFri Nov 06 2009, 12:49

Θα ήταν πιο ωραίο να είναι το φορουμ χωρισμένο σε κατηγορίες και να μην είναι όλα τα θέματα σε μια σειρά. Π.χ. να υπάρχει μια διαχωριστική γραμμή ανάμεσα στα Χ/Κ και στην ενώτητα σκι.


Εdit: Συγγνώμη για το χρώμα της γραμματοσειράς αλλά αλλιώς δεν βλέπω τι γράφω
Back to top Go down
ski
vip
vip
ski


Posts : 1592
Join date : 2009-10-04
Location : νεα σμυρνη

Χωρισμος σε κατηγοριες Empty
PostSubject: Re: Χωρισμος σε κατηγοριες   Χωρισμος σε κατηγοριες I_icon_minitimeSat Nov 07 2009, 02:00

konstantinakis wrote:
Θα ήταν πιο ωραίο να είναι το φορουμ χωρισμένο σε κατηγορίες και να μην είναι όλα τα θέματα σε μια σειρά. Π.χ. να υπάρχει μια διαχωριστική γραμμή ανάμεσα στα Χ/Κ και στην ενώτητα σκι.


Εdit: Συγγνώμη για το χρώμα της γραμματοσειράς αλλά αλλιώς δεν βλέπω τι γράφω

απο internet explorer γραφεις ε?το εχω δει το προβλημα αλλα δε νομιζω οτι μπορω να το λυσω.Μπες απο firefox για να τα βλεπεις κανονικα ολα.κατεβασε την πιο νεα εκδοση του Firefox απο εδω.
οσο για το θεμα που λες φαινεται ενδιαφερον,θα το κοιταξω αν και ποσο ειναι εφικτο

ευχαριστω για το ενδιαφερον
Back to top Go down
http://www.snowguide.gr
ski
vip
vip
ski


Posts : 1592
Join date : 2009-10-04
Location : νεα σμυρνη

Χωρισμος σε κατηγοριες Empty
PostSubject: Re: Χωρισμος σε κατηγοριες   Χωρισμος σε κατηγοριες I_icon_minitimeSat Nov 07 2009, 04:08

εγω εχω τον firefox ως βασικο browser,ειναι πολυ πιο γρηγορος απο τον ie8 και πιο ασφαλης
Back to top Go down
http://www.snowguide.gr
konstantinakis
newbie
newbie
konstantinakis


Posts : 12
Join date : 2009-11-06
Location : Πάτρα, Βραχνί

Χωρισμος σε κατηγοριες Empty
PostSubject: Re: Χωρισμος σε κατηγοριες   Χωρισμος σε κατηγοριες I_icon_minitimeSat Nov 07 2009, 14:37

Και εγώ το Firefox έχω.. Δεν ξέρω γιατί έγινε αυτό.. Έχω γράψει 4 ποστ μόνο σε ένα το έπαθα..
Back to top Go down
ski
vip
vip
ski


Posts : 1592
Join date : 2009-10-04
Location : νεα σμυρνη

Χωρισμος σε κατηγοριες Empty
PostSubject: Re: Χωρισμος σε κατηγοριες   Χωρισμος σε κατηγοριες I_icon_minitimeSun Nov 08 2009, 00:36

καμια φορα και εμενα μου συμβαινει να τα δειχνει λιγο μπερδεμενα τα πραγματα,ομως οταν κανω refresh τη σελιδα τοτε φτιαχνει το προβλημα.
οσο αφορα τωρα τις ενοτητες που λες,βρηκα πως γινεται και το δοκιμασα για λιγο αλλα δεν καταλαβα πως μπορει να βοηθησει αυτο το πραγμα το φορουμ,αν θες γραψε τη σκεψη σου να το συζητησουμε

Γιωργος
Back to top Go down
http://www.snowguide.gr
iced rigani
vip
vip
iced rigani


Posts : 201
Join date : 2009-10-09
Location : πατρα+βραχνι

Χωρισμος σε κατηγοριες Empty
PostSubject: Re: Χωρισμος σε κατηγοριες   Χωρισμος σε κατηγοριες I_icon_minitimeSun Nov 08 2009, 02:08

exoume ton blades pou exoume katalavei oti einai pc-maniac, tora exoume kai ton konstantinaki pou einai foititis stous mix. upologoston.........
paei tin katsame.. lol
Back to top Go down
Sponsored content





Χωρισμος σε κατηγοριες Empty
PostSubject: Re: Χωρισμος σε κατηγοριες   Χωρισμος σε κατηγοριες I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Χωρισμος σε κατηγοριες
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
snowguide :: Interactive Interface-
Jump to: